DOLAR 32.84 ₺
EURO 35.67 ₺
STERLIN 42.44 ₺
G.ALTIN 2,541.42 ₺
BTC 65,949.71 $
ETH 3,473.60 $
BİST 10,991.57
ads
ads

"Hiç estetiğim" yok diyen Bensu Soral'ın yıllar önceki hali görenleri şaşkına çevirdi

Magazin 1995
Yayınlama: 29 Kasım 2023 Çarşamba 04:48 Kaynak: Haber Merkezi Editör: Ahmet Yılmaz

Geçtiğimiz günlerde çene dolgusu yaptırdığı iddia edilen ünlü oyuncu "Yüzüm tamamen doğal, yıllardır aynı benim. Hiç estetiğim yok" diyerek hakkında çıkan tüm iddiaları yalanlamıştı.

"Hiç estetiğim" yok diyen Bensu Soral'ın yıllar önceki hali görenleri şaşkına çevirdi
ads

Bir röportajında "Yüzüm tamamen doğal, hiç estetiğim yok" diyen oyuncu Bensu Soral'ın yıllar önce fotoğrafları ortaya çıktı. Dişlerini yaptırdığı görülen oyuncunun yüzünü daha dolgun olması ve dudaklarının inceliği dikkatlerden kaçmadı.

Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, İçerde, Cam Tavan, Tuzak ve Özel Ders gibi birçok projede yer alan güzel oyuncu Bensu Soral, yüzünün doğal olduğunu ve hiç estetik yaptırmadığını söyledi. Oyuncunun açıklamasının ardından yıllar önce çektirdiği pozlar yeniden gündeme geldi.

ads

"HİÇ ESTETİĞİM YOK"

Geçtiğimiz günlerde çene dolgusu yaptırdığı iddia edilen ünlü oyuncu "Yüzüm tamamen doğal, yıllardır aynı benim. Hiç estetiğim yok" diyerek hakkında çıkan tüm iddiaları yalanlamıştı. Oyuncunun açıklamasının ardından yıllar önceki pozları ortaya çıktı. Dişlerini yaptıran oyuncunun dolgun yüzü ve ince dudakları dikkat çekti.

İLGİLİ GALERİ
ads
İlk Yorumu Sen Yaz
code